Wczasy nad morzem

Grecko – domki letniskowe w Wiciu

Grecko – domki letniskowe w Wiciu

Oferujemy Państwu komfortowo wyposażone domki letniskowe dla 6 osób - z łazienkami(toaleta, umywalka, natrysk), kompletnie wyposażony aneks kuchenny (lodówka, zlewozmywak, kuchenka, naczynia) telewizor. Domek składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i werandy. Teren jest ogrodzony.  Zapraszamy Państwa bez zwierząt. Informacje: do morza 300 m, do jeziora 400 m (możliwość wędkowania), do Darłowa 15 km, do Jarosławca 6 km (bankomat, lekarz, apteka), do Ustki 36 km, do najbliższej stołówki i do sklepu 250 m.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Array
94 3155462
z łazienkami
  • Grecko – domki letniskowe w Wiciu
  • Grecko – domki letniskowe w Wiciu
  • Grecko – domki letniskowe w Wiciu
  • Grecko – domki letniskowe w Wiciu
  • Grecko – domki letniskowe w Wiciu

Send Message to listing owner

Grecko – domki letniskowe w Wiciu


Kiedy zbliża się pora urlopu wielu z nas wybiera wczasy nad morzem i idzie na tak zwany żywioł, czyli po prostu jedzie do wybranej wcześniej miejscowości albo nawet regionu i tam szuka odpowiedniego miejsca na noclegi.

Można i tak, ale wcześniejszy wybór miejsca w którym będziemy nocować podczas urlopu ma wiele zalet. Przede wszystkim jest mniej prawdopodobne, że będziemy musieli zmienić lokum w trakcie urlopu, bo warunki nie spełniają naszych oczekiwań. Może się tak zdarzyć, jeżeli nie zgromadzimy dostatecznej ilości informacji o wybranym obiekcie na przykład ze stron internetowych, komentarzy osób które wcześniej spędzały wczasy nad morzem w tym miejscu, wczasy nad morzemlub innych publikacji. Najlepszą metodą sprawdzenia, czy oferta urlopowa będzie dla nas satysfakcjonująca jest chyba rozmwa telefoniczna z właścicielem obiektu noclegowego i z lokalnym punktem informacji turystycznej. Warto o tym pamiętać kiedy chcemy zaplanować urlop. Dobrze zaplanowany wypoczynek pozwala nam uniknąć wielu nieprzyjemnych niespodzianek, które pomimo ciągłego podnoszenia standardów, jednak się zdażają.

Zamiarem tego serwisu jest ułatwienie Państwu wyboru, a także, nie ukrywamy tego, promocja ofert noclegowych o odpowiednim dla Państwa standardzie. Nasz katalog obejmuje przede wszystkim  noclegi nad morzem. Katalog podzielony jest na kategorie. Odrębny rodzaj kategorii stanowią typy ofert (pokoje, domki letniskowe, apartamenty, agroturystyka, mieszkania i snatoria) oraz miejscowości nadmorskie. Noclegi można wyszukiwać na oba sposoby.

Staramy się też przedstawić ciekawe miejsca na wybrzeżu, skategoryzowane według miejscowści. Dużo miejsca w serwisie poświęcimy też propozycjom wycieczek, szlakom turystycznym i ciekawym wydarzeniom, które cyklicznie odbywają się nad morzem.